Fermer 5.0

Tööstuslik kasvuhoone Fermer 5.0

 

Polükarbonaadist tööstuslikud kasvuhooned „Fermer” on mõeldud põllumajanduskultuuride kasvatamiseks, aga leiavad kasutust ka väljaspool põllumajandust. Selliseid kasvuhooneid võib kasutada garaaži, lao, tööstusruumi või isegi ujula katusena.

Kasvuhoone noolekujuline karkass on valmistatud spetsiaalsest võimsast tsingitud profiilist ja koosneb kaarekujulistest fermidest, neid omavahel ühendavatest taladest ning otsakonstruktsioonidest. Kasvuhoone laius on 5,0 m, kõrgus 3,6 m, pikkus võib olla suvaline, aga 2,1-meetrise sammuga, miinimumpikkus on 4,2 m.

Polükarbonaadist tööstuslik kasvuhoone „Fermer“ pannakse kokku poltide ja mutrite abil. Väliskate (kärgpolükarbonaat) kinnitatakse otsaseinte külge nurgakronsteinide abil, aga ülemine osa spetsiaalsete kinnitusprofiilide abil. Soovitatav kärgpolükarbonaadist katte paksus on 6 mm, aga vastavalt kliendi soovile võib kasutada katet paksusega 8 või 10 mm.

Kasvuhoone võib paigaldada eelnevalt ettevalmistatud vundamendile või otse krundi peale vundamendipostide sissekaevamisega. Kasvuhoone „Fermer” baaskomplektis kuuluvad tiibväravad ja uksed mõlemale otsale. Kliendi soovil võib tuulutamiseks paigaldada külje õhuaknad.

Juhendid, õpetused

  • Fermer 5.0

    Hind: 2790.00 €

    Tellimisel