Orbita (Treshka Light)

Kasvuhoone Orbita (Strong Light) on kasvuhoone  Treshka lihtsustatud variant. 

Kasvuhoone Orbita (Strong Light) on kasvuhoone Trjoshka lihtsustatud variant. Peamine erinevus kasvuhoonest Trjoshka on tema lumekoormuse taluvus. Kui Trjoshka mudelil on see kuni 180 kg/m2, siis Orbita mudelil on selleks 50 kg/m2. Lumekoormuse alanemine on tingitud sellest, et antud kasvuhoonel ei ole komplektis kaarte tugevdusi. Lisaks ei kuulu komplekti ka tihendid. Antud lisavarustus on võimalik aga juurde soetada.

Talvel tuleb kindlasti kasvuhoonet jälgida. Kui maha on sadanud lumi, siis tuleks kasvuhoone sellest puhastada. Kindlasti oleks vaja kasvuhoone talvel täiendavalt toestada.

Kasvuhoone laius on optimaalne kolme peenra jaoks (samuti võib kasutada kahte peenart) ning selle geomeetria on läbimõeldud nii, et seda saab hiljem täiendada erinevate aksessuaaride- ja lisatarvikutega.

Kasvuhoone standardpakendis on kihtplastik paksusega 4 mm. Antud materjal on kõrge valguse läbilaskevõime- ja hajutamisomadustega, kõrge löögikindlusega, väga hea soojuse isolatsiooni omadustega ning on väga kerge. Samuti kuuluvad komplekti paigalduse tarvikud (poldid, mutrid, seibid).

Juhendid, õpetused