Kihtplastik 4mm 0,55kg/m2 (2100mmx6000mm)(seda toodet tasuta ei tarnita!)

Laos olemas

Kihtplastikut kasutatakse nii kasvuhoonete, varikatuste kui talveaedade ehitamiseks. Materiali on edukalt kasutatud juba üle 50 aasta.

Kihtplastikul on klaasi ees mitmeid eeliseid, näiteks isolatsiooniomadused. Õhk on halb soojusjuht ning seega püsib plastiku kanalites üles soojendatud õhk pikka aega soe. Temperatuurikõikumised päeva ja öö vahel on väiksemad ning taimekasvatus tingimused paremad. Kihtplastiku teiseks kiiduväärt omaduseks võib pidada tema löögi ja ilmastikukindlust. Ei ole karta, et lapsed viga saavad või et lumi mõne ruudu sisse vajutab. (Lume ära pühkimise vajadus sõltub metallkonstruktsiooni tugevusest ja lume raskusest).

Kihtplastik on hea valguse läbilaskvusega. Olenevalt materjali paksusest jääb mitmekihilise tahvli valguse läbilaskvus vahemikku 75-85%. Ilmastikukindel. “LONGLIFE” kattekiht kaitseb materjali UV-kiirguse eest, tänu millele annab tootjatehas materjalile 10 aastase garantii valguse läbilaskvusele. Tegelik püsivus 30-40 aastat. Kihtplastik on kergesti töödeldav. Materjali töötlemine (lõikamine, puurimine, kinnitamine jne.) ei nõua erilisi öövahendeid.

Suuremahulisi tooteid me tasuta ei saada. Kõik mis mahub pakiautomaati summas kuni 80 eurot saadame tasuta.

NB! Kihtplasti ostu puhul küsi transpordi hinda tel.  503 7585

Andmed

  • Mõõdud (cm)

    210 x 600

  • 1 plaadi pindala (m2)

    12,6